#4 Nagrobek Ostrogskich

#4 Nagrobek Ostrogskich
Jeśli Ci się spodobało, udostępnij

Witajcie w pierwszym odcinku podcastu po ponad dziesięciu miesiącach przerwy. Dziś niespecjalnie oryginalnie ale opowiem o nagrobku Ostrogskich!Na samym początku tego bloga napisałem tekst o tym dlaczego uważam nagrobek Ostrogskich w Tarnowie za wyjątkowy.  Teraz postanowiłem w ramach rozgrzewki nagrać o tym podcast. Link do tekstu poniżej.

Dlaczego nagrobek Ostrogskich w Tarnowie jest wyjątkowy?

Po pierwsze było to mega łatwe żeby opowiadać o czymś co się zna doskonale (przewertowanie kilku tysięcy stron w dziesiątkach publikacjach pomogło). Ze względu na to, że wracam do tematu łatwiej było o tym mówić. Po drugie miałem wrażenie w pierwszych podcastach że jestem nieco drętwy, nie wiem czy to kwestia braku doświadczenia, czasem tremy czy mojej samooceny ale takie miałem wrażenie, teraz chce to zmienić. Nie przedłużając dłużej. Zapraszam do podcastu!

Kilka fotek w gratisie 😉

Bardzo czytelnie.

 

 

Wiktor Bochenek

Mam na imię Wiktor i posiadam papiery na mówienie o sztuce. Pomysł na bloga wpadł mi nagle podczas wieczornego spaceru w wakacje. Od tego czasu zarzucam coraz częściej tekstami które mają przenosić w świat wszelkich uniesień. Uwielbiam też uciec w naturę, poczytać dobrą książkę, spacerować. Ubóstwiam filmy Martina Scorsese. Dziwi mnie że chciało Ci się to czytać. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do góry