Jeśli Ci się spodobało, udostępnij

Jeśli czytacie mojego bloga, i oglądacie to co zarzucam na facebooku miło mi Was wprowadzić w kolejny etap internetowej działalności. Za chwile mnie usłyszycie.

Długo nagrywany materiał

Na pomysł stworzenia podcastu poświęconego sztuce wpadłem przed wakacjami. Mikrofon zakupiłem w sierpniu, pierwszy pomysł na podcast skleciłem w październiku a samo audio nagrałem w listopadzie. Nawet nie wiecie z jaką dużą dozą radości przyszło mi ogłosić dzisiejszą premierę.

W Polskim internecie nie znalazłem żadnego innego podcastu dotyczącego sztuki. Mnóstwo świetnych blogów i fanpejdży (spalszczam specjalnie), kilka kanałów na youtube prowadzonych przez kompetentnych ludzi, ale podcastów jakby brak. Co prawda audycje radiowe są, ale to jednak nie to samo.

Postanowiłem to zmienić. Po pierwsze, dlatego że bardzo lubię swój głos. Po drugie, chciałbym się nauczyć posługiwać nim znacznie lepiej niż teraz,  między innymi przestać mówić nosem. Po trzecie, blog i fanpage weszły mi trochę w krew, pomimo ciągłego deficytu czasu próbuje robić nowe rzeczy i ciągle czerpać z tego radość.

Tak więc powstało to co poniżej.

Jeszcze krótkie wytłumaczenie

Proszę być dla mnie wyrozumiałym. To moje pierwsze nagranie od lat (za dzieciaka robiło się takie amatorskie). Często gubię składnie, mówię przez nos, i jeszcze do tego wszystkiego mówię za wolno albo za szybko.

To błędy początkującego ale obiecuje się podciągnąć! Zresztą sami posłuchajcie (i jeśli macie jakieś uwagi to walcie w komentarzach tutaj lub na facebooku!).

Co w dzisiejszym odcinku:

  • Jak doszło do powstania witrażu Apolla Wyspiańskiego?
  • Co oznaczają postacie umieszczone w tym dziele?
  • Do czego mógł odnosić się Stanisław tworząc Apollo?
  • Co dalej będzie publikowane w ramach podcastu

Na koniec!

Podcast będzie publikowany raz na 2 tygodnie, może czasem rzadziej. Nie wpłynie on na ilość treści na innych portalach. Pozdrawiam Was Cieplutko

O mnie

Mam na imię Wiktor i posiadam papiery na mówienie o sztuce. Pomysł na bloga wpadł mi nagle podczas wieczornego spaceru w wakacje. Od tego czasu zarzucam coraz częściej tekstami które mają przenosić w świat wszelkich uniesień.

Uwielbiam też uciec w naturę, poczytać dobrą książkę i słuchać muzykę nieswojego pokolenia. Ponadto uważam Roberta De Niro za najlepszego aktora wszech czasów.

Poza blogiem siedzę na facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *